KURSY JĘZYKOWE:

.

tel: 795-922-992

pn.-pt. w godz. 16:30 - 19:30

Kobyłka, ul. Zagańczyka 12a

republikajezyka@gmail.com

_

    GENKI ENGLISH to platforma multimedialna zawierająca kilkadziesiąt lekcji podzielonych na tematy. Każda z nich zawiera specjalnie opracowaną prezentację słów i zwrotów, gry oraz animowaną piosenkę, zawierającą w swej treści pytanie oraz pełnozdaniowe odpowiedzi.

      Dzieci ucząc się za pomocą platformy Genki English błyskawicznie opanowują całe pytania i przykładowe odpowiedzi! Podczas licznych gier i zabaw, wykorzystujących specjalnie stworzone do tego celu materiały, uczniowie ćwiczą sprawne porozumiewanie się.  

   Dzięki temu już 4-letnie dzieci są w stanie zadać pełne pytanie w j.angielskim, jak również udzielić na nie odpowiedzi, zgodnie z własnymi przekonaniami!!! Nauka z Genki English to nie tylko szybki rozwój zdolności komunikacyjnych ucznia, ale także, dzięki zabawnie animowanym piosenkom w nowoczesnych aranżacjach, świetna zabawa!

    Platforma multimedialna Genki English została opracowana przez Richarda Grahama, absolwenta Uniwersytetu Harvarda. Obecnie korzysta z niej 10,000 nauczycieli w 190 krajach na całym świecie. Genki znaczy: fajny, zabawny, energetyczny. Genki znaczy: rewelacyjne efekty w nauce!

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ PIOSENKĘ

REPUBLIKA JĘZYKA | Kobyłka, ul. Zagańczyka 12a |tel. 795-922-992 | e-mail: republikajezyka@gmail.com | wszelkie prawa zastrzeżone © REPUBLIKA JĘZYKA